برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
تاریخ : دوشنبه 17 اسفند 1394
کد 149

جلسه هماهنگی و مشورتی

جلسه گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت با اعضاء هیات علمی تدریس کننده

جلسه هماهنگی و مشورتی گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت با اعضاء هیات علمی تدریس کننده

 

جلسه هماهنگی و مشورتی بین اعضای محترم هیات علمی (مدرسین نیمسال دوم سالتحصیلی 95-94) و نمایندگان دانشجویان دوره مجازی رشته آموزش جامعه نگر در نظام سلامت در مورخه 13/12/94 ا از ساعت 12-10 صبح در محل اتاق کنفرانس گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت تشکیل گردید. در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر شقاقی مدیر گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت توضیحاتی در مورد ماهیت این رشته و نحوه ارتباط دانشجویان و اساتید ارائه دادند. سپس جناب آقای دکتر مسافری معاون محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده ضمن عرض خیر مقدم به اساتید و دانشجویان نظراتشان را در خصوص برگزاری هر چه بهتر دوره بیان نمودند. در ادامه آقای دکتر شقاقی نکاتی در مورد بازخوردهای دریافت شده از دانشجویان در خصوص مسائل و مشکلات آموزشی و همچنین گزارش عملکرد همکاران محترم هیات علمی بر روی سامانه مدیریت یادگیری که در نیمسال اول سالتحصیلی 95-94 وجود داشت ارائه دادند تا حتی الامکان در نیمسال جاری از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری گردد.

در ادامه جلسه نمایندگان دانشجویان حاضر در جلسه مشکلات و نظراتشان را مبنی بر کاهش تعداد واحدهای ارائه شده در هر نیمسال، ارائه ترم تابستانی، بارگذاری مطالب درسی در سامانه مدیریت یادگیری، برگزاری امتحانات بصورت اینترنت و... مطرح نمودند.

 سپس در خصوص حل مسائل و مشکلات دانشجویان و بهبود کیفیت فرایند آموزشی، اعضای محترم هیات علمی نیز نکته نظرات خود را بیان نمودند.